DÍKY ZA PŘEČTENÍ!

Níže se ujistěte, že sledujete naše stěžejní sociální sítě 🙂

 

Chcete pravidelně takové newslettery?

Příspěvky na Facebooku

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Znáte ty příběhy o malém tyranovi, který na pískovišti ostatní děti tloukl, bral jim hračky, ničil jejich bábovičky a pořád jen lhal a obviňoval ostatní? Když se pak na něj ostatní domluvili, že si to nenechají líbit, přestali se s ním kamarádit a svoje hračky si začali hlídat, začal fňukat, jak je ten svět nefér a jak jsou na něj všichni zlí. A nezapomněl všem pohrozit, jak hořce toho budou litovat! Jenže to už se ho nikdo nebál.

To jsem tak koukal na zprávy o událostech na východ od nás a to fakt nevím, proč jsem si na tohle vzpomněl 🙂.

Švédsko a Finsko do NATO!
... See MoreSee Less

Comment on Facebook

To je přesný

Tohle sedí na Fialu a na jeho nohsledy.

To je velmi špatné rozhodnutí ve světě s jadernými zbraněmi. Seznamte se s důvody, proč se uzavíraly smlouvy o likvidaci jaderných raket krátkého a částečně středního doletu. V době hypersonických střel a existujícího napětí je to smrtící koktejl pro Evropu. Finsko, Švédsko ani Evropa nebudou bezpečnější.

"Terezínskou tryznu už zneužíval pro vlastní propagaci kde kdo. Tohle je další stupeň: úplně zbytečná provokace, která nemá s pietou vůči těm kteří zemřeli v Terezíně jako vězni nebo při jeho osvobozování nic společného. Jako Piráti to zcela odsuzujeme a místo mávání vlajkami zločinných režimů a debatami o nich bychom spíše uvítali pomoc městu, které se musí starat o rozsáhlé komplexy památek."
Za Piráty Terezín 🏴‍☠️ Petr Rýsler a David František Wagner"Terezínskou tryznu už zneužíval pro vlastní propagaci kde kdo. Tohle je další stupeň: úplně zbytečná provokace, která nemá s pietou vůči těm kteří zemřeli v Terezíně jako vězni nebo při jeho osvobozování nic společného. Jako Piráti to zcela odsuzujeme a místo mávání vlajkami zločinných režimů a debatami o nich bychom spíše uvítali pomoc městu, které se musí starat o rozsáhlé komplexy památek."

Za Piráty Terezín 🏴‍☠️ Petr Rýsler a David František Wagner
... See MoreSee Less

Terezínskou tryznu už zneužíval pro vlastní propagaci kde kdo. Tohle je další stupeň: úplně zbytečná provokace, která nemá s pietou vůči těm kteří zemřeli v Terezíně jako vězni nebo při jeho osvobozování nic společného. Jako Piráti to zcela odsuzujeme a místo mávání vlajkami zločinných režimů a debatami o nich bychom spíše uvítali pomoc městu, které se musí starat o rozsáhlé komplexy památek.
Za Piráty Terezín 🏴‍☠️ Petr Rýsler a David František Wagner

Comment on Facebook

To je vlajka vítězů 2 světové války a duté hlavy jako ty vaše na tom nic nezmění.

Neosvobodila Terezin nahodou ruda armada? 🤔

Pokud vyme tak tohle chtěli docílit fašistické země. Hitler .bandera .

Toto je Ruská vlajka🇸🇮 pro zaslepence ruské nenávisti.

To můžou napsat jen sw

Piráti jsou banda zmrdů .

Zmrdy

Jste opravdu tak tupý blbci že nepoznáte rozdíl ve vlajce Sovětského Svazu a Ruska? Tleskam vaší stupidite vy bando vyfetovanejch nýmandů😂😂😂

Vlajka Sovětského svazu. A co jako?

Tak hlavně že tam patří vlajka Ukrajiny.. Tu si můžete nacpat do vaší ctěné pr....👍

Vyhuleni piráti.

Nebejt ruský armády tak tu nejsme jen fašistický Německo radši by ste se měli učit dějepis.

Historii nezměníte, bez toho vašeho zločineho režimu, by tady vaše strana nikdy nebyla, můžete jim děkovat, že neutirate zadky nacistům.

To vy zneužíváte těmto stát

Už to nehulte

Jako p. Bartoš tohle mi malinko přijde že se snažíte vymazavat historii nebo ji prekrucovat v čem pak budete lepší než oni když nakonec použijete stejné metody vymažete vše co sem vám nelíbí? SSSR bylo tam kde bylo a udělalo co udělalo pokud se snažíte tyto zásluhy vymazat jste pak stejni jako oni. Vážně si myslím že má kritika je na místě protože dám příklad při oslavách osv. US armádou byli vyvěšeny i německé vlajky..... Myslím že jste dost chytrý a víte kam tím mířím 🙂

View more comments

Naše ambice zasednout v Radě OSN pro lidská práva se naplnila! Hned ve čtvrtek nás čeká zasedání k porušování lidských práv v důsledku ruské agrese vůči Ukrajině. Ochrana lidských práv je prioritou Pirátů i české vlády. Dobrá práce Jan Lipavský - ministr zahraničí ČR! ... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Já myslel, že prioritou české vlády je starost o svůj národ. Bohužel se neustále potvrzuje, že česká vláda s aktivní podporou pirátů je "víceméně " vládou orientují se na jiné státy. Smutné 😢

Super

Fotky na timelineDnes si připomínáme jednu z klíčových historických událostí dvacátého století. Den, kdy v Evropě skončila druhá světová válka. Pád třetí říše stál lidstvo na šedesát milionů zmařených životů, ale někteří se bohužel z tehdejších útrap nepoučili. Sedmdesát sedm let poté zažíváme největší ozbrojený konflikt v Evropě od května 1945. Agresi, která je motivována touhou po nadvládě nad druhými a honbou za domnělou velikostí a nadřazeností. Letošní oslavy jsou tak trpkou připomínkou toho, že každá válka stojí životy obyčejných lidí, kteří se stávají obětí bezohledného pohrdání lidským životem. Je třeba vyvinout maximální úsilí a zastavit utrpení žen, dětí a všech civilistů na Ukrajině, abychom mohli skutečně oslavit konec války. ... See MoreSee Less

Load more

K dnešnímu dni je v Bělorusku více než 1000 politických vězňů. Trestáni jsou za odvahu vyjádřit vlastní názor. 🇨🇿 vyzývá Lukašenkův režim k propuštění politických vězňů a všech nespravedlivě zadržovaných. Podporujeme statečný běloruský národ v boji za svobodu a lidská práva.

Vnímám dopady složité pandemické situace pro podnikatele v oblasti cestovního ruchu, ubytování a stravování. I proto s ostatními předsedy K5 a ve spolupráci s resorty průmyslu a financí aktivně jednáme o spuštění již připravených programů COVID2021 a COVID Nepokryté náklady.

Politik nesmí vlastnit média. Máme s tím zkušenost my, má ji i Polsko i Maďarsko. Evropa by proto měla mít společný zákon proti oligarchii. Sejdu se s ministrem zahraničí @JanLipavsky, abychom dojednali společný postup.

Load More...